CZB CEZAR

O FIRMIE

Kim jesteśmy?

Kilka słów o nas

CZB Cezar Chojnice

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą działającą w sektorze doradztwa oraz handlu materiałami budowlanymi. Posiadamy już duże doświadczenie, które na bieżąco rozwijamy. Nasza firma to zespół doświadczonych specjalistów którzy doradzą w zakresie najlepszego doboru i zakupu materiałów budowlanych. Stale rozszerzamy oferowany asortyment i w najbliższym czasie wzbogacimy naszą ofertę o nowoczesne ogrodzenia betonowe modułowe oraz sklep internetowy z elektronarzędziami.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta, bezpłatna i szybka wycena ( na telefon, mail lub fax ) a także gwarancja niskiej – atrakcyjnej ceny. Początek naszej firmy to jeden bus dostawczy, którym rozwoziliśmy pojedyncze paczki stali. Dziś nasza firma dysponuje własną flotą pojazdów , która dostarcza w każdym dniu stal i materiały budowlane dla naszych klientów. Oferujemy produkty polskich jak i zagranicznych producentów.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług firmy Centrum Zaopatrzenia Budownictwa CEZAR

Adrian Kniter

Właściciel Centrum zaopatrzenia budownictwa Cezar

O nas

Kilka słów o firmie

Początek naszej firmy to jeden bus dostawczy, którym rozwoźiliśmy pojedyncze paczki stali. Dziś nasza firma dysponuje własną flotą pojazdów , która dostarcza w każdym dniu stal i materiały budowlane dla naszych klientów.

10 lat doświadczenia na rynku powoduje , że potrafimy zadbać o naszego klienta i dostarczyć to czego potrzebuje - szybko , tanio i wygodnie.

Świadczymy kompleksowe usługi budowlane i wykończeniowe oraz doradcze w zakresie doboru materiałów budowlanych. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta, bezpłatna i szybka wycena ( na telefon, mail lub fax ) a także gwarancja niskiej – atrakcyjnej ceny. W swojej ofercie posiadamy produkty polskich jak i zagranicznych producentów.

Zapraszam Państwa do skorzystania z usług mojej firmy, ponieważ charakteryzuje Nas m.in:

Doświadczony zespół

Nasi doradcy znają się na rzeczy i pomogą w dobraniu idealnego zamówienia

Rozsądne ceny

Mamy jedne z najlepszych cen w regionie. Nie wierzysz? Zadzwoń i sprawdź sam !

O FIRMIE

CZB CEZAR

CENTRUM ZAOPATRZENIA BUDOWNICTWA CHOJNICE

Jesteśmy młodą, lecz prężnie rozwijającą się firmą działającą w sektorze usług budowlanych oraz handlu materiałami budowlanymi. Posiadamy jednak wieloletnie doświadczenie, które stale poszerzamy.

KONTAKT

ul. Subisława 23

89-600 Chojnice

 

Biuro:  biuro@czbcezar.pl

Zamówienia: zamowienia@czbcezar.pl

Księgowość: ksiegowosc@czbcezar.pl

Marketing: marketing@czbcezar.pl